Aktuální výrobní fronta cca 2 týdny! Počítejte prosím se zdržením.

Novinky o Kalkared a letní provoz

(English)

Zdravíme příznivce spořádaných deskových her.

Někteří z vás si určitě všimli, že máme v poslední době dlouhou dodací dobu. Je to způsobené zejména opravdu ohromným množstvím objednávek v podání Insertu pro Root.

Toto léto bude obecně takové dlouhé na čekání a je k tomu hned několik důvodů. I my jsme jen lidi a občas musíme vypustit páru. A tohle léto ji budeme vypouštět doslova.

Od 02.06. do 19.06. budeme mimo provoz! Do té doby se pokusíme vyexpedovat co nejvíce objednávek, ale jsme aktuálně tak zahlcení, že se na všechny určitě nedostane.

Jedeme načerpat síly a začneme připravovat vlastní provozovnu s deskoherním klubem a kavárnou v jednom.

Na co se můžete těšit:

  • Na dobrou kávou, zákusky, limonádami a tak nějak vším, co byste od kavárny očekávali (možná i něco extra pro nasycení hladových hráčských krků).
  • Na prodej deskových her, příslušenství, insertů a tak nějak vše, čemu se už nějakou dobu zde na Kalkared věnujeme.
  • Na hry určené pro hraní přímo na místě - hry budou rozdělené na volně dostupné a členské. Více informací doplníme v budoucnu.
  • Na stoly pro hraní nejen malých rychlovek ke kávě, ale i velké stoly pro ty nejnáročnější hráče.
  • Výrobu samotných insertů Kalkared v zadní uzavřené části.

 

obr__zek_2022-05-17_085231457.png (1105×966)

Jak vidíte, máme před sebou ohromné množství práce a abychom pro vás mohli do budoucna nejen inserty, ale i vše ostatní, vyřizovat rychleji (zejména skladové položky), je toto naprosto nezbytný krok. Proto vás prosím v následujících dvou měsících o shovívavost a velkou trpělivost. Jakmile bude tato provozovna v běhu, výrobě se budeme věnovat na plno víceméně ve dvou směnách, čímž ohromně navýšíme kapacity od papírování po expedici.

Držte nám palce a zde platí jako nikdy dříve, děláme to jako hráči pro hráče. A bez vaší podpory a přízně nejsme a nebudeme nic!

Již brzy toho odhalíme více. Přímo na těchto stránkách vytvoříme sekci určenou pro hernu a v ní se dozvíte vše potřebné jak budeme a nebudeme fungovat :)

Děkuji za pozornost.

Michal.