Aktuální výrobní fronta cca 3 týdny! Počítejte prosím se zdržením.

Barvy produktů

a proč se mohou lišit od ukázkových fotek 

Standardní barvy

Dnešní doba je problematická i pro dodavatele filamentu, ze kterého inserty vyrábíme.

Z toho důvodu je u každého produktu napsáno, že je vyráběn z tzv. "Standardní barvy"

Co to znamená? 

Že ačkoliv je většina insertu vyfocena v nějaké barvě stříbrné, antracitové (tmavě šedé), černé, nebo galaxy černé (třpytky), tak se může stát, že vám insert v té barvě nebudeme schopní dodat a budeme vybírat její příbuznou. Galaxy černou nahrazujeme klasickou černou, tmavě šedou stříbrnou a opačně.

Pokud si vysloveně přejete mít insert v konkrétní barvě, napište to do poznámky k objednávce a napište, že byste rádi insert v barvě: Stříbrná, Antracitová, nebo Černá. A my uvidíme, co s tím :)

 

Barevné části

U barev se stává velmi často, že je daný výrobce jednoduše přestane vyrábět. S tím se pak pojí hledání alternativy, která samozřejmě musí odpovídat našim potřebám být co nejpřesnější pro danou hru.

Proto se i u těchto částí může stát, že červená nemusí být tak červená, jako je na fotkách.

Víme, že jsou mezi vámi i tací, co nemají insert rádi ve více barvách, pokud mezi ně také patříte, stačí napsat do objednávky, že si celý insert přejete v jedné ze standardních barev.

 

 Obecně platí, že za ty roky jsme již barvy a jejich dodavatele vychytali a takovéto věci by se neměli stávat, ale svět 3d tisku je stále ještě takový malý divoký západ a jsou věci, které nikdo z nás není schopný ovlivnit.