Aktuální výrobní fronta cca 5 týdnů!!! Dovolená 02.06. - 22.06. - více informací v budoucí novince.

Barvy produktů

a proč se mohou lišit od ukázkových fotek 

Standardní barvy

Dnešní doba je problematická i pro dodavatele filamentu, ze kterého inserty vyrábíme.

Z toho důvodu je u každého produktu napsáno, že je vyráběn z tzv. "Standardní barvy"

Co to znamená? 

Že ačkoliv je většina insertu vyfocena v nějaké barvě stříbrné, antracitové (tmavě šedé), černé, nebo galaxy černé (třpytky), tak se může stát, že vám insert v té barvě nebudeme schopní dodat a budeme vybírat její příbuznou. Galaxy černou nahrazujeme klasickou černou, tmavě šedou stříbrnou a opačně.

Pokud si vysloveně přejete mít insert v konkrétní barvě, napište to do poznámky k objednávce a napište, že byste rádi insert v barvě: Stříbrná, Antracitová, nebo Černá. A my uvidíme, co s tím :)

 

Barevné části

U barev se stává velmi často, že je daný výrobce jednoduše přestane vyrábět. S tím se pak pojí hledání alternativy, která samozřejmě musí odpovídat našim potřebám být co nejpřesnější pro danou hru.

Proto se i u těchto částí může stát, že červená nemusí být tak červená, jako je na fotkách.

Víme, že jsou mezi vámi i tací, co nemají insert rádi ve více barvách, pokud mezi ně také patříte, stačí napsat do objednávky, že si celý insert přejete v jedné ze standardních barev.

 

 Obecně platí, že za ty roky jsme již barvy a jejich dodavatele vychytali a takovéto věci by se neměli stávat, ale svět 3d tisku je stále ještě takový malý divoký západ a jsou věci, které nikdo z nás není schopný ovlivnit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení