Aktuální výrobní fronta cca 7 týdnů!

Teotihuacan: Expansion Period

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem (1 ks)
Kód: TLA011
Značka: TLAMA games
799 Kč 660 Kč bez DPH
Kategorie: Deskové hry

Teotihuacan expanduje do říše! Město roste za starými hranicemi, vojenské expedice promítají svůj vliv až na poloostrov Yucatán. Bojovníci se stávají osadníky, objevují se nové zdroje a bohatství, které přináší obsidián. Teotihuacan: Expansion Period je modulární rozšíření pro Teotihuacan: City of Gods. Představuje několik nových možností, jak obohatit a rozšířit herní zážitek.

Nové moduly:

Obsidián - Nový "žolíkový" zdroj ve hře, silnější než ostatní, používaný pro speciální akce v jiných modulech, stejně tak pro rychlejší hraní.

Mansion - Do hry je přidána nová akční deska, která nahradí desku Palace a poskytuje nové možnosti pro vylepšování vašich pracovníků.

Oltáře a šamani - Tento modul přidává hře zcela nový rozměr. Dříve prázdná místa mezi akčními deskami jsou nyní věnována oltářům, domovům šamanů - nové herní díly, které se pohybují proti směru hodinových ručiček a provádějí vlastní sadu mocných akcí.

Rozšiřování impéria - Nová deska Impéria přichází s množstvím příležitostí a zároveň se perfektně integruje do základní hry. Nová hra Conquest, kompatibilní s předchozími expanzemi, umožňuje hráčům používat válečníky k dosažení nových zemí a poté je proměnit v osadníky, aby mohli postupovat na Avenue of the Dead.

Advanced Teotibot - nové funkce pro Teotibot, vašeho sólového protivníka, aby byl kompatibilní s veškerým novým obsahem.

... a více! Do hry jsou přidány hlavní objevy, které jsou výkonnější než běžné dlaždice Discovery, ale je obtížnější je získat. Speciální dlaždice masky, které umožňují sbírání sad skládajících se až z 11 masek! Další kněží a kněžky, nová dlaždice sezóny, nové dlaždice technologií, startovní dlaždice a královské dlaždice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: