Aktuální výrobní fronta cca 7 týdnů!

Café Dvě kostky

Kalkared se v červenci 2022 nastěhoval do nových provozních prostor přímo v centru Liberce. Nové prostory nám nyní umožní mít na jednom místě jak výrobnu, tak prodejnu deskových her, ale i přímo klub pro jejich hraní!

 

Celé tyto prostory jsme zaštítili kavárnou Café Dvě kostky, kde si k hraní můžete objednat dobrou kávu ať už na bázi espressa, nebo alternativní způsoby přípravy jako je například filtrovaná V60. V nabídce je i spousta osvěžujících nápojů od domácí limonády až po lahvovou Plzeň. A protože víme, že u hraní i vyhládne, máme i nějaké to drobné občerstvení ve formě sendvičů.

 

 

Nalézt nás můžete v ulici Jánská 868/8, Liberec, 460 07. Vchod je ze strany od tramvajových kolejí a v prvním patře (je tam i výtah).

 

Aktuality můžete sledovat přímo na našem Facebooku Café Dvě kostky.

 

 

Otevřeno máme:

Pondělí: Zavřeno

Úterý: 13:30 do 20:00

Středa:13:30 do 20:00

Čtvrtek: 13:30 do 20:00

Pátek: 13:30 až 21:00

Sobota: 13:00 až 22:00

Neděle: Zavřeno.

 

Naše klubová knihovna aktuálně nabízí okolo 230 titulů pro úplné začátečníky, rodiny, ale i zdatné profíky. Kompletní seznam je k nakouknutí ZDE.

 

 

Plánujeme i různé menší akce jako jsou turnaje ve hrách Catan, Brass, Carcassonne, Jízdenky prosím, 7 Divů světa, Root, Rivalové, a další.

 

Také plánujeme i hraní velkých společenských dedukčních her jako je Ultimate Werewolf, Secret Hitler, či žhavou a velmi vzácnou novinku Blood on the Clocktower, která je až pro 20 lidí.

 

 

A v neposlední řadě budeme schopní nabídnout menší teambuildingové akce pro cca 20 lidí. Pokud byste chtěli někdy takovou akci využít, spojte se s námi přes Facebook, či napište na mail dvekostky@gmail.com a domluvíme to :)

 

Na místě máme i sekci pro samotáře, co si rádi počtou, či milovníky puzzlů. Sbíráme puzzly všeho druhu a můžete si u nás zkusit i složit nejtěžší skládačku na světě :)

 

Jako kterákoliv jiná herna, i ta naše má svá pravidla. Jejich kompletní znění najdete ZDE.

Jejich zjednodušená verze: 

  1. Na hry se nesahá špinavýma rukama, pití se nikdy neodkládá na hrací stůl, ale na přidružený vozík.
  2. K hrám se chováte jako k cizím, jako kdyby je měl hrát ještě i někdo po vás a hlavně jako kdyby stály majlant.
  3. Hry jsou rozděleny do dvou kategorií, pro návštěvníky kavárny a členy klubu. Členství je zpoplatněné a uděluje se slušně se k hrám chovajícím lidem. Jde o formu podpory z vaší strany, abychom klub mohli zásobit stále novými hrami.
  4. Členství v klubu neznamená, že nemusíte využívat služeb kavárny - chápejte, stojí nás to tam šílené peníze a za džbánek vody vás tam sedět prostě nechat nemůžeme :(.